ReHu

Kolik Kč u vás stojí med od včelaře? Dnes jsem zaplatila 130 Kč, není to moc? Dostala jsem ho už ve sklenici.

Nejlepší odpověď
anonym

Ceny medu od roku 2010 do loňska mírně vzrostly. Dnes se podobně jako v závěru loňského roku v průměru pohybují mírně nad hranicí 130 korun za kilogram. … U nás se prodává med přibližně za stejnou cenu.

Další odpovědi
suaeda

Med platím různě. Za med ve sklenici „omnia“ tj 0,7 l platím u jednoho soukromníka buď nějakou počítačovou protislužbou a nebo mu dávám 60 Kč za květový z řepky. Za tmavý mu dávám 80 – 90 Kč. Jinému včelaři, který má opravdu kvalitní med dávám i 100 Kč za sklenici. Cena je také dost závislá na celkové snůžce medu v daném roce a na ceně cukru.

anonym

Záleží na tom kolik toho medu za 130Kč máš.Já dostávám med od známého včelaře-jeho včelíny sousedí se mnou,takže je to tak trochu reciprocita.Jinak květový med od něj stojí cca 90kč za kg.Tmavý nekupuju ani nechci-jsou to hovna ze mšic…:D

Drap

Kupuji od známeho za 90

Nikkol

Jde o to, jak je ta sklenice velká. U nás stojí kilo cca 90 Kč.

anonym

Mam strejdu vcelare. Prodava za 90 kc.
A take ho prodava ve sklenici .. 🙂 -iv-