ReHu

Kolik Kč potřebujete průměrně měsíčně na potraviny pro 1 dospělého?

Doplňuji:
Já čekala tak kolem 3 000. Snídaně, oběd, večeře. Občas sváča…

Nejlepší odpověď
rynek878

Já Vám to klidně zdělím,není to nic tajného.Měsíčně pro jednoho, jen na potraviny nám stačí cca 2.000Kč.

Další odpovědi
Mili @

Já jsem sama, takže zas tak moc ne – asi 15–17 set.
Aspoň myslím, že tolik…

seenzi

cca 2500,– Kč. V případě, že chodí na oběd do restaurace, tak to může být i více.

aramah

To je anketa?

simonka

My jsme tři dospělé osoby a na jídlo, drogerie, jízdné, občas kino a jiné drobnosti měsíčně tak 9000,0 – 10000,0 Kč.

hanulka11

no ono záleží co člověk jí -jak je náročnej pak jedině na jídle ušetří