Boy 13

Kolik kc/h se ted da vydelat brigadne za kasou?

Nevite kolik treba nabizi ted od noveho roku albeet hypermarket nebo tesco?

Nejlepší odpověď
dubraro

Tesco 110–120 Kč/hod. Volná místa pro brigádníky mají vypsaná na internetu.

Zdroj: https://tesco-stores.jobs.cz/vol­na-mista/nabidka-volnych-mist/?idemplo­ymenttype%5B%5D=201­300004&custom­categ%5B%5D=Ob­chodniJednotky&cus­tomcateg%5B%5D=Po­traviny&groupBy=lo­cality

Další odpovědi
ivzez

Práce pokladníka spadá do třetí skupiny prací, v níž minimální
zaručená mzda činí 16.280 Kč měsíčně (97,30 Kč za hodinu).

Přiznám se, že na to, jakou odpovědnost mají lidé pracující s hotovostí,
mi přijde málo i 110–120 Kč za hodinu (± 18.000 – 20.000 Kč měsíčně).

dubraro

ivzez:
1/ Pokladní v supermarketu nemají klasickou hmotnou odpovědnost. Nemusí doplácet ze svého manko ani si nemůžou nechat přebytek. Ony dokonce ani nevědí, kolik mají v pokladně na začátku a na konci směny, ani to samy nepočítají. Na začátku směny dostane „šuplík“ s penězi a na konci ho odevzdá. V případě častějších nesrovnalostí jen musí na přeškolení.
2/ Většina nakupujících platí kartou, s hotovostí už se tolik nepracuje.

ivzez

Děkuju za informaci.

Se supermarkety, hypermarkety apod. zkušenost nemám,
netušila jsem, že pokladní v nich nemusí mít uzavřenu dohodu o odpovědnosti.

Ale myslím, že je to vzhledem k praxi rozumné,
protože jim zaměstnavatel nevytváří takové podmínky,
aby po nich mohl plnění dohody vyžadovat.