nyjono

Kolik Kč by mohl stát „výlet“ na EXPO v r. 2020? Bude v Dubaji.

Orientačně.
Cesty, ubytování, sem tam se najíst, napít, vstupné, souvenir, …
100 000,– Kč?

Proč Quentosovi vadį můj slovosled?

Nejlepší odpověď
led

Orientačne na cestu letecky potrebujete asi 1500 €
Ubytovanie nie je najlacnejšie, pokiaľ nechcete bývať ďalej od EXPA
Podobne je to aj s cenami čím bližšie k centru akcií, tým sú ceny vyššie.
Vzhľadom na to že EXPO je už za (časovým) rohom, ponuky na ubytovanie a informácie už sú na internete

Další odpovědi
brudracz

EXPO 2020 bude neuvěřitelná událost, základ třeba tady:
http://dubaj-informace.eu/dubaj-expo-2020/
pokud tam chcete ject, doporučím hotely rezervovat v předstihu, jinak týden pěkný 4* hotel se dá pořídit od 10 tisíc (jsou i levnější), ale řekněme že pěkný hotel pro 2 na týden se snídaní + nějakým servisem (shuttle k moři, nákupnímu centru apod.) 15–20 tisíc. Letenky pro 2 – 10–12 tisíc s Travel Service či SmartWings, víc s Emirates. K EXPO pak bude jezdit metro, je zbytečné být ubytovaný přímo u EXPO, nehledě na to že se staví za Dubají při cestě k Abu Dhabi. Jídlo, nějaká zábava, osobně doporučím i TurboPass kde máte výlety, vstupy apod., do 100 tisíc se vejdete se vším pro 2 a bude to parádní. Ale jel by jste sám a tlačil trošku na cenu, budete kolem 30 tisíc (aby jste zase moc na tu cenu netlačil).