Avatar uživatele
Deli

Kolik Kč by jste dali za 1 ks Halloweenského světýlka?

Jde o skleněný ručně malovaný svícen, do kterého se vkládá čajová svíčka.
Díky za tipy a názory.

Foto:
http://img.na­dapenny.com/t20/112­66/nadap041535326­560231.jpg
http://img.na­dapenny.com/t20/112­66/nadap041536614­421231.jpg
Doplňuji:
Baghiro, tak manželku vyšlete v sobotu na výlet do Zruče-Sence, je tam Den řemesel a budu tam i se světýlky 🙂

Jinak děkuji za názory.
Jen pro představu: Výrobní náklady na světýlko jsou cca 25 Kč. (A to nepočítám svůj čas, jen materiál.)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Deli

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? fablen, anonym, anonym, Meropa před 4597 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
terry

Jestli jsi je tvořila sama, tak máš pochvalu.
Jsi šikulka.
A cena??? To je indivindy. Já celkem dost tvořím, tak já bych dala tak cca 40 Kč. I když vím, že sklo samotné taky stojí pár Kč.
Ale podívej se na trh s podobnými, komerčně vyráběnými výrobky, i když z Chiny, a porovnej možnosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
baghira

Manželka za podobné věci utrácí ráda, a já se raději nezajímám o to, kolik :)
Kolem 30 Kč mi to připadá přiměřené.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fablen

Deli to je nááádhera!
Vzhledem k nákladům na materiál – dala bych cenu
Kč 49,–. Jde navíc o ruční práci a ta se cení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Meropa

Maximálně 20 Kč, ale spíš méně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Také to odhaduji na 40 Kč.
Škoda je budete tak daleko. Přes 200 km ☹.
Po víkendu dejte vědět, jaký byl zájem a kdy a kde budete příště.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Milá Deli, zvláště po včerejším zemětřesení a lavinové vzpouře Miroslavsta a jeho divoženek, bych doporučoval obzvláštní obezřetnost u podobných otázek (viz osobní prospěch, reklama, komerční a nepatřičný obsah). Jen díky tvé dosavadní bezúhonnosti, ti zatím tolerují evidentní kolizi s kodexem.
Regulérní by byla výhradně komunikace přes otevřené profily a mimo tyto stránky.

před 4597 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

No, opravdu nemíním nabízet světýlka či čaje lidem tady na Odpovědích, jen jsem prostě nevěděla, jaká cena je adekvátní.
(Nedávno se tu vyskytla podobná otázka s náramky z papíru…)
Děkuji tedy za toleranci a slibuji, že už nebudu zlobit a kolidovat s kodexem 🙂

před 4597 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

OK, ber to s rezervou, jen že tu teď došlo k silnému rozjitření ohledně dvojího metru, abys nevypadala, že zrovna tys ta protekční, co jí všechno prochází.
Jinak u těch náramků, však také admini prošli profil tazatelky, zda už náhodou nedosáhla limitu 3× a dost!
P.S. Pro tyto účely – stanovení prodejní ceny, jsou vypracovány nákladové kalkulace, jejichž algoritmy se učí právě na podnikatelských školách.

před 4597 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

Ano, udělala jsem si cenovou kalkulaci, cenu jsem stanovila na 50,– a prodala se všechna světýlka 🙂
Nemám problém spočítat si, kolik by to mělo stát, ale je dobré znát názor dalších lidí.
Takže: díky za prostor k této mé otázce a hezký den!

před 4595 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek