Deli

Kolik Kč by jste dali za 1 ks Halloweenského světýlka?

Jde o skleněný ručně malovaný svícen, do kterého se vkládá čajová svíčka.
Díky za tipy a názory.

Foto:
http://img.na­dapenny.com/t20/112­66/nadap041535326­560231.jpg
http://img.na­dapenny.com/t20/112­66/nadap041536614­421231.jpg
Doplňuji:
Baghiro, tak manželku vyšlete v sobotu na výlet do Zruče-Sence, je tam Den řemesel a budu tam i se světýlky 🙂

Jinak děkuji za názory.
Jen pro představu: Výrobní náklady na světýlko jsou cca 25 Kč. (A to nepočítám svůj čas, jen materiál.)

Nejlepší odpověď
terry

Jestli jsi je tvořila sama, tak máš pochvalu.
Jsi šikulka.
A cena??? To je indivindy. Já celkem dost tvořím, tak já bych dala tak cca 40 Kč. I když vím, že sklo samotné taky stojí pár Kč.
Ale podívej se na trh s podobnými, komerčně vyráběnými výrobky, i když z Chiny, a porovnej možnosti.

Další odpovědi
baghira

Manželka za podobné věci utrácí ráda, a já se raději nezajímám o to, kolik :)
Kolem 30 Kč mi to připadá přiměřené.

fablen

Deli to je nááádhera!
Vzhledem k nákladům na materiál – dala bych cenu
Kč 49,–. Jde navíc o ruční práci a ta se cení.

Meropa

Maximálně 20 Kč, ale spíš méně.

ReHu

Také to odhaduji na 40 Kč.
Škoda je budete tak daleko. Přes 200 km ☹.
Po víkendu dejte vědět, jaký byl zájem a kdy a kde budete příště.

anonym

Milá Deli, zvláště po včerejším zemětřesení a lavinové vzpouře Miroslavsta a jeho divoženek, bych doporučoval obzvláštní obezřetnost u podobných otázek (viz osobní prospěch, reklama, komerční a nepatřičný obsah). Jen díky tvé dosavadní bezúhonnosti, ti zatím tolerují evidentní kolizi s kodexem.
Regulérní by byla výhradně komunikace přes otevřené profily a mimo tyto stránky.

Deli

No, opravdu nemíním nabízet světýlka či čaje lidem tady na Odpovědích, jen jsem prostě nevěděla, jaká cena je adekvátní.
(Nedávno se tu vyskytla podobná otázka s náramky z papíru…)
Děkuji tedy za toleranci a slibuji, že už nebudu zlobit a kolidovat s kodexem 🙂

anonym

OK, ber to s rezervou, jen že tu teď došlo k silnému rozjitření ohledně dvojího metru, abys nevypadala, že zrovna tys ta protekční, co jí všechno prochází.
Jinak u těch náramků, však také admini prošli profil tazatelky, zda už náhodou nedosáhla limitu 3× a dost!
P.S. Pro tyto účely – stanovení prodejní ceny, jsou vypracovány nákladové kalkulace, jejichž algoritmy se učí právě na podnikatelských školách.

Deli

Ano, udělala jsem si cenovou kalkulaci, cenu jsem stanovila na 50,– a prodala se všechna světýlka 🙂
Nemám problém spočítat si, kolik by to mělo stát, ale je dobré znát názor dalších lidí.
Takže: díky za prostor k této mé otázce a hezký den!