zjentek

Kolik kaček si za své video mohu vydělat už tím, že na YT sklidí čtyři sta miliónů zhlédnutí?

Může mně někdo zcela jednoduše odpovědět (bez právních, vědeckých či psychologických ohledů, rozborů a předpokladů, v odpovědích hojně se vyskytujících, leč zpravidla zbytečných či bez jakékoli relevance v kontextu s otázkou), kolik je za zhlédnutí KORUN ČESKÝCH? Někdy mně přijde, jako by to bylo tajné. Prostě vložím na YT video, které do půl roku sklidí 400.000.000 zhléd­nutí. No a KOLIK KAČEK si tímto počinem vydělám? Bo sledovanost není zadarmo, jestli správně chápu dobu. Takže rovnice je prostá: vložené video → sledovanost → půlrok → kačky. 400.000.000 zhléd­nutí = KONKRÉTNÍ PŘÍKLAD. Sledovanost zde bude vyplacena v měně (třeba virtuální, to je jedno) a v této odpovědi bude převedeno na kačky, děkuji.

Odpovědi
Tw!st

Ono to není tak úplně jednoduchý říct. V každé zemi platí za reklamy jinak a také záleží kolik si tam dáš reklam. Je velký rozdíl jestli jednu, nebo dvanáct. Já měl video, které má přes 300.000 shlédnutí a měl jsem za něj asi něco přes 2500Kč. Tak si to můžeš podle toho spočítat. Samozřejmě videa se nemonetizují pouze pomocí PPC reklam.

Lgee

S bídou tři miliony korun. Něco jiného je prodávat vlastní zboží/služby, to můžou být klidně miliardy..