panxnotdead

Kolik jste nejvíc vyhráli na stíracím losu?

A za kolik byl?

Nejlepší odpověď
cliwe

60 Kčs. Byl za 10 Kčs.

Další odpovědi
Shady

20kč :D losy nebrat

huxa

50Kč. Za 10Kč.

anonym

On to nebyl stírací, ale takový obálkový z Červeného kříže. Stál pět Kčs a výhry byly následující: Tento los vyhrává další los, tento los vyhrává 20 Kčs, po vybrání 4 losů jsem už nevyhrál nic, ale blažilo mne, že jsem přispěl na dobročinnou věc.

iceT

když mi bylo 19,tak los stál asi 10 a vyhrála jsem 500.

kapka

1000,– Kč v Tutovce, nevím už kolik stál. Deset korun? Nevím. :D

marci1

5 000,– Kč. Byl za 20,– Kč.

led

Môj trestný čin, nepriznania príjmu je už premlčaný, tak sa priznám. pred skoro 50 rokmi som vyhrala až 10.-Kčs a zaplatila 1.-Kčs, takže nezdanený zisk bol 9.-Kčs. Odvtedy mám šťastie v láske, ale nie v lotérii.

bolak

RSS: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vyhrali-jste-nekdy-neco-na-stiraci-los

Drap

Kdysi dávno 20 kčs.......­..nevím za kolik byl. Už jsem několik let los nekoupil.

petra15

Ze zásady nehraji…Hrála bych vzdy jen za nejnizsí marzi — ono je to prece jedno, mít jen jeden sloupec, nebo deset, stejne se nadá nic vyhrát, to uz je spocítané…a kdyz budes hrát celý zivot, tak vyhrajes jen, kdyz uz to nebudes potrebovat — takze si zajdi radeji na pivo…(a nestrkej jim ty prachy) 🙂