Avatar uživatele
mosoj

Kolik jste loni a letos stáli zdravotní pojišťovnu ?

Máte o tom přehled nebo se bojíte že zjistíte že chodíte k lékaři a ani o tom nevíte ?
Doplňuji:
V tom IZIPU pokud jste u VZP zadarmo a bez problémů. Kdyby to fungovalo byly by tam i jiné pojišťovny.
Vás nezajímá kolik utrácíte za svoje zdraví?
Určitě by jste se divil, když nad ničím jiným, tak nad cenami.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 4923 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
martina1

Já jsem tolik peněz ješte na zdravotním pojištění neodvedla:-)Před dvěma lety bylo z mé pojistky hrazeno léčení nedošeného syna což bylo necelých 400tisíc,loni to bylo pár stovek za zubaře a letos se šplhám ke 200tisícům.Jsem ráda,že přehled existuje.Měl by mít přehled každý,pak by se mnozí nedivili,proč ve zdravotnictví lítají peníze v miliardách a hlavně by se snad někteří zamysleli nad prevencí a neničili by si sami zdraví,ale to je spíš pohádka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Moc ne. Kontrola u zubního a to je asi vše.
Teoreticky.
Kde mohu zjistit, co vše mi platili?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rybíz

A jak se to dá zjistit? To mám jít na pojišťovnu se zeptat? Jestli jo, zas tak moc mě to nezajímá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Víc jsem dala, než jsem stála. Kdysi posílali namátkou domů přehled. A pak podle něho jsem se dozvěděla, co mi všechno vlastně dělali. Nejvíc mne rozesmála položka za psychickou podporu pacienta. Takže raději to nechci vědět.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
rybíz

Já vím, že jsem stál pojišťovnu víc než jsem jí dal.Jen léčba mé rakoviny stála přes milion korun.

před 4923 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Ale to je v pořádku, to bylo na opravdovou nemoc. Na druhé straně je mnoho lidí, kteří nemají ani potuchy kolik stojí léčba a je jim jedno, že vše směřuje k tomu aby si to platili. Proto je dobrá kontrola od pacientů, ani si nemusí stěžovat. Stačilo by kdyby se vědělo, že ty údaje mají pacienti zadarmo k dispozici. A to je mimo jiné i v tom IZIPU. Je to ale jenom jedna z jeho dobrých stránek. Ono je jich ale víc.

před 4923 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek