aramah

Kolik jste letos dali za dárky?

Odpovědi
anonym

letos pouze kolem 5.000 kč

Elk

Nevejdu se do žádné kategorie

Radak

letos pouze kolem 5.000 kč

panenka

letos pouze kolem 5.000 kč

venkovan

Nevejdu se do žádné kategorie

U dárků nesledují tak moc peníze, ale vesměs dávám potřebné drobnosti ale aby byly i pro úsměv, protože toho je stále málo a nedostatek. Co je potřeba k životu si kupujeme a hned to používáme.
Dcera tento přístup taky přijala, takže se okolí těší co za blbosti jsme se na ně vymysleli.
Ve skuetčnosti když vezmeme co si jako pod stromeček „nadělíme“, ale používáme hned o nákupu, můžeme se bavit o pětimístném čís­le.