Rokio

Kolik jste dnes odvedli práce?

Dnes ve čtvrtek jsem ošpičkoval 1.600 komponentů, což jsou dvě bedny.

Co jste vy dnes dělali za práci ve svém zaměstnání a kolik jste toho vykonali?

Odpovědi
jirka F

Rokio vítej zpět:)V práci jsem se měl dobře úspěšně jsem roznesl všechny letáky na obou místech.

elkon

Jsi moc vlezlej, to ti nevadí? Neustále na sebe upozorňovat.

nyjono

Ty ses teda s těma otázkama rozjel 😁 😁
Zaměstnání nemám a práce mám dnes odvedeno přiměřeně.

VinieSilva

Celý týden byl pracovně velice aktivní. :) Jako rozvozak nábytku v Německu nejde, aby ten den byl v prokrastinujícím duchu. :)