Grabca

Kolik jídla za den sníte?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jakou máte postavu a kolik toho za den průměrně sníte. Stane se vám někdy, že nic nesníte, nebo naopak, se přejíte?

Nejlepší odpověď
Drap

Postavu si dovedu představit, že bych měl i o něco méně objemnou, ale je to zdravotními problémy. Sním toho přiměřeně. Jím snídani , oběd a večeři, občas mezi tím i lehkou svačinu. To že bych nejel nic a někdy se zase přecpal, považuji za nerozumné a nezdravé a u mne se to nestává.

Další odpovědi
quentos

To je různý, pokaždý jinak. Jsou dny, kdy jím jen večeři, pak zas dny, kdy nevím, co bych sežral dřív. Ano, občas se i přejím, když jím něco extrémně dobrého. V průměru jsou to tak tři větší jídla za den (snídaně, oběd, večeře) a mezi tím 1–2× denně něco sladkého ke kafi. Ve volném čase ale hodně chodím na procházky, takže to „vychodím“ a zůstávám štíhlý, jen s mírným „pivním břichem“.

Hufnágl

Má postava je 186 cm vysoká. Na snídani si dám krajíček s něčím, na oběd vydatnou porci, odpoledne si dám pivko a večeřím jak kdy, tedy málo kdy.

elkon

Postavu mám vysokou a jím přiměřeně.