Jack 12323

Kolik je vám let?

Stačí napsat číslo:)
--

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Nejlepší odpověď
Drap

Už dost

Další odpovědi
nyjono

Přiměřeně.
Tak akorát.

Edison

Jak se to vezme. Na něco málo, na něco dost.

Kelt

Pořád mám více centimetrů na výšku i obvod těla, než roků.

Klaproth

Docela dost, za vlády komunistů už bych měl nárok na starobní důchod. Nyní, za vlády bývalých komunistů, musím k dosažení důch. věku ještě pár let pracovat.

Rokio

23 let.

zjentek

Tolik, kolik je v Praze novin (;

Jsem nej2008

Já sem hlavne rad že nejsem nějaký hnusný kidak jako jsou treba v majnkraftu atpodobne.

briketka10

Věk nejní důležitej, ale cejtím se na 20..
Tolik mi nejní. Jsem už starší paprika 😁

ahold

Předpokládám, že ta otázka je pouze pro muže. Protože na věk by se džentlmen ženy nikdy nezeptal.

Reezo

Je mi určitě víc, než kolik je tu adminů.

quentos

Stačí najít poslední otázku tohoto znění, počet dní, před kterým byla vložena, vydělit číslem 365 a výsledek přičíst k mé tehdejší odpovědi.
Vyjde 36.

Arne1

Papírově hodně. A k čemu ti ta informace bude ?