bolak

Kolik je u nás ročně spácháno vražd a kolik procent z nich je objasněno?

Nejlepší odpověď
quentos

  1. minimum 13, maximum 70 – to je ale jenom Praha, takže na celou ČR bych si to zprůměroval a vynásobil zhruba devíti. Devíti proto, že v Praze řije zhruba desetina obyvatel, ale má ze všech měst ČR nejvyšší kriminalitu, takže násobit 10 by nebylo v souladu s realitou.
  2. pražská kriminálka se chlubí úspěšností až 90% – jestlipak je to podobné i v ostatní ČR?

Zdroj: http://www.ma­xim.cz/cirkus-maximus/prihody-ze-zivota/5738-zlocinci-ztratili-cest