Houslovyklic

Kolik je u nás hradů, jejichž majitelem je jediná osoba, případně rodina (hrad je jeho osobním vlastnictvím)?

Nejlepší odpověď
marci1

Seznam členů „Asociace majitelů hradů a zámků“ v ČR :

Zdroj: http://www.am­hz.cz/clenove­.html

Další odpovědi
Agneta

Nezavání náhodou tahle otázka komunismem?
A už se i našel jeden chytrák(seta..), který si myslí, že šlechta škodila lidu…
Ono když by byla majitelem zámku obec, tak ho asi za pár let můžou rovnou zbourat – pro dezolátní stav:DDD

setapouch

Po pravdě i jediný je příliš. Dodnes jsem nepochopil, proč se překotně vracel stamiliardový majetek těm, kteří tomuto národu staletí škodili (šlechta a církve), zatímco řadový občan se leckdy vrácení svého drobného políčka nedočkal.
Doplňuji:
Po Bílé hoře dostala majetek české šlechty šlechta cizí, která bojovala proti našemu národu. Proto tvrdím, že se šlechtě (téměř žádný) majetek vracet neměl.

Pepa25

setapouch: restituce měli být profiltrovány podle kádrového profilu?! Ajajaj ☹

setapouch

Jsi idiot. Zamysli se a zjistíš, že většina majetku církví a šlechty pocházela z činnosti proti národu.