Lleni

Kolik je tady těch co mohou mazat otázky?

Neni to nic proti nim;))
Doplňuji:
Děkuji vám;)))
Ste zlatí;)))

Nejlepší odpověď
hanulka11

všichni stříbrní a zlatí

Další odpovědi
www

Smazat nemůže nikdo nic, pouze adminové.
Zlatí a stříbrní mohou pouze to, že na jejich návrh není otázka či odpověď ihned vidět.

redy

Všechy zlaťouši a stříbrňouši a těch je fakt hafo

Drap

Téměř všichni stříbrní a zlatí. Některým bylo toto právo zastaveno. Nevím kolik jich celkem je. Věděl jsem o barbakanovi , ten dostal BAN a ještě jsem to já, krerý nesmí mazat odpovědi. Kolik dalších těžko říct.

Děda Louda

Pouze admini.

honza19hk

je jich hodně,ale můžou jen odelsat tip adminovi,ten na základě posouzení otázku nebo odpově´d smaže.Ikdyž někdy to vypadá že je nějaký podplacený.