bolak

Kolik je rekord v počtu příspěvků v diskuzi?

Máte to někdo naštudovaný?

(U nominací je to pokud vím 6.)

Nejlepší odpověď
anonym

Já mám čerstvého adepta – 75. Ale třeba se nahledá i víc.
viz odkaz:
Doplňuji:
ad manon, dávám ti za pravdu, že ne vždy kvantita musí nutně znamenat i kvalitu. Ale to je patrné z těch prvotních příspěvků,které rozpoutaly toto nebývalé běsnění. (Jako obvykle, téměř všechny mimo mísu, tedy vlastní téma otázky).
P.S. Poslední čerstvý příspěvek od led – stáří: před 8 hodinami.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-na-tom-vlastne-jsme-s-prahem-vnimavosti-na-spolecenske-moralni-a-solidarni-excesy

Další odpovědi
manon

6 nominací? To někomu z pusy padaly perly? :) Těch 75 je dost, to by rekord mohl být. Ne moc slavný :)
Doplňuji:
Dr.Axl: Proč máš pocit, že nekvalita je vždy na straně těch druhých?

briketka10

tak tady máš manon ode mě taky jednu a kdo měl těch 6 bolaku ??

kapka

Tak, a už je tam příspěvků 76, nemohla jsem se nepřidat. Ale číst to celé nebudu, tak dlouhou dovolenou u nás v práci nedávají. 🙂

anonym

ad manon, ale to je přece jednoduché. Já položil jasnou otázku a diskuze má sloužit pro případná další doplnění k TÉTO otázce.
Jak se lze snadno přesvědčit téměř všechny příspěvky byly zcela mimo, navíc osobního až popouzejícího charakteru, takže co je probůh, na tom tak nepochopitelného? Ke všemu se jednalo o odbornou rubriku, tedy nikoliv apriori kecací. Stále ještě nechápeš?

manon

Já vím, co chceš říct, to chápu a měl bys pravdu, kdybys nevycházel ze špatných předpokladů – pak je vadný totiž i závěr. Špatně přepodkládáš, že když snahu podělit se o své osobní radostné pocity a hrdost na dceru schováš pod „odbornou rubriku“, ztratí otázka charakter konverzační. Mělo to být správně v zábavě, když už jsi se chtěl podělit. A tím veškerá tvá kritika míří mimo. Místo do vlastních řad do řad ostatních. Už chápeš? Tvé škatulkování je k ničemu.

manon

Asi mluvím o jiné otázce, zdá se, u té ale zazněla podobná kritkia, nebo jsem se v tom zamotala?

manon

Tak tedy znova a na správném místě již :) Napíšeš-li v otázce: P.S. Hej hola, vášniví diskutéři, tady se můžete vyblbnout, namísto bulvárních a'la „Jaké prkénko si strkají celebrity pod zadek?“ – přímo vybízíš k diskusi a ještě dost neomaleným způsobem – to pohrdání všemi z toho jen ukapává.......... Možná jsi otázku zařadil do odborné rubriky, ale nic odborného na ní nebylo. Byla to otázka na názor, byla k aktualitám z internetových správ… Dále platí to, co říkám výše. Ze špatných předpokladů vyjde jen špatný závěr. A Tvé škatulkování otázek do kategorií je pouze Tvůj osobní názor. Pouze Tvůj osobní.

manon

*zpráv