Avatar uživatele
bolak

Kolik je rekord v počtu příspěvků v diskuzi?

Máte to někdo naštudovaný?

(U nominací je to pokud vím 6.)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon, briketka10, anonym před 4255 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já mám čerstvého adepta – 75. Ale třeba se nahledá i víc.
viz odkaz:
Doplňuji:
ad manon, dávám ti za pravdu, že ne vždy kvantita musí nutně znamenat i kvalitu. Ale to je patrné z těch prvotních příspěvků,které rozpoutaly toto nebývalé běsnění. (Jako obvykle, téměř všechny mimo mísu, tedy vlastní téma otázky).
P.S. Poslední čerstvý příspěvek od led – stáří: před 8 hodinami.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-na-tom-vlastne-jsme-s-prahem-vnimavosti-na-spolecenske-moralni-a-solidarni-excesy

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
manon

6 nominací? To někomu z pusy padaly perly? :) Těch 75 je dost, to by rekord mohl být. Ne moc slavný :)
Doplňuji:
Dr.Axl: Proč máš pocit, že nekvalita je vždy na straně těch druhých?

Upravil/a: manon

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10, vagra Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

tak tady máš manon ode mě taky jednu a kdo měl těch 6 bolaku ??

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

Tak, a už je tam příspěvků 76, nemohla jsem se nepřidat. Ale číst to celé nebudu, tak dlouhou dovolenou u nás v práci nedávají. 🙂

před 4255 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ad manon, ale to je přece jednoduché. Já položil jasnou otázku a diskuze má sloužit pro případná další doplnění k TÉTO otázce.
Jak se lze snadno přesvědčit téměř všechny příspěvky byly zcela mimo, navíc osobního až popouzejícího charakteru, takže co je probůh, na tom tak nepochopitelného? Ke všemu se jednalo o odbornou rubriku, tedy nikoliv apriori kecací. Stále ještě nechápeš?

před 4255 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Já vím, co chceš říct, to chápu a měl bys pravdu, kdybys nevycházel ze špatných předpokladů – pak je vadný totiž i závěr. Špatně přepodkládáš, že když snahu podělit se o své osobní radostné pocity a hrdost na dceru schováš pod „odbornou rubriku“, ztratí otázka charakter konverzační. Mělo to být správně v zábavě, když už jsi se chtěl podělit. A tím veškerá tvá kritika míří mimo. Místo do vlastních řad do řad ostatních. Už chápeš? Tvé škatulkování je k ničemu.

před 4255 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Asi mluvím o jiné otázce, zdá se, u té ale zazněla podobná kritkia, nebo jsem se v tom zamotala?

před 4254 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Tak tedy znova a na správném místě již :) Napíšeš-li v otázce: P.S. Hej hola, vášniví diskutéři, tady se můžete vyblbnout, namísto bulvárních a'la „Jaké prkénko si strkají celebrity pod zadek?“ – přímo vybízíš k diskusi a ještě dost neomaleným způsobem – to pohrdání všemi z toho jen ukapává.......... Možná jsi otázku zařadil do odborné rubriky, ale nic odborného na ní nebylo. Byla to otázka na názor, byla k aktualitám z internetových správ… Dále platí to, co říkám výše. Ze špatných předpokladů vyjde jen špatný závěr. A Tvé škatulkování otázek do kategorií je pouze Tvůj osobní názor. Pouze Tvůj osobní.

před 4254 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

*zpráv

před 4254 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek