hapiky

Jedli byste arašídy, kdyby vám zůstaly jen dva zuby?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jedl. Udělal bych si z nich vysoce dezintegrovanou a krémovitou arašídovou náplň do dortíků.

Další odpovědi
zjentek

Tak veverka vypadá, že má taky jenom dva, ale znám to jen z animovaný pohádky.

Drap

Kdo to umí, dokáže to i bez zubů. U každého jedince to je jiné.

marci1

Normálně, zuby bych nepotřebovala. Nastrouhala nebo rozmixovala by si je. 🙂

led

Kto chce, spôsob konzumácie si nájde. Niekto v originálnom stave, niekto ako kašičku, maslo a niekto ako lahodnú tekutinu (víno)