Lukáš Rusek

Kolik je největší kapacita zpráv jednom slotu e-mailu od seznamu?

Pokud máte e-mail od seznamu tak se vás chci zeptat jestli náhodou nevíte jakou kapacitu zpáv má třeba slot SPAM, DORUČENÉ, KOŠ, HROMADNÉ. Kolik se tam toho max. vejde? Je to v každém slotu jiné nebo stejné?

Odpovědi
Edison

A co Ti napsali ze seznamu? Seš další, co není schopen napsat totéž přímo provozovateli…

anonym

Alokované úložiště tam máš jen jedno a to má společný limit bez ohledu na to ve které složce si ta data organizuješ … ten limit sice není dán velikostí v GB ale je dán celkovým počtem zpráv (max 60 tis).

Můžeš kontaktovat technickou podporu na https://napove­da.seznam.cz/cz/ser­vices/

tam běžně reaguji na požadavky navýšení tohoto limitu na 120 tis komukoliv kdo se tváří dostatečně zoufale a odhodlaně svou schránku v opačném případě zcela zrušit. Spolu s tímto vás ale upozorní, že může docházet k citelnějšímu zpomalení práce se schránkou.