JežíšKristus

Kolik je let Keplerovi?

Nejlepší odpověď
Kepler

V prosinci by mu bylo kulatých 450 let. Bohužel se toho nedožil.

Další odpovědi
aliendrone

Tak to umím definovat naprosto přesně! Kepler je FOREVER YOUNG, stejně jako já a pár dalších zmetexů zde. Ano, svým způsobem JE to tragédie (být stále mladý a BLBÝ), na druhou stranu s moudrýma dědkama se tak jako tak roztrhl pytel a sranda je s nimi asi jako v márnici. ;) :)

Viktorie II.

Je starší než můj děda.😊

dudu

Nepokořil ještě sedmdesátku, bývalý chemik, hodně vysoké čelo, rozvedený, dospělé děti, německé předky. Je to frajer.

Rokio

Ten na tomto webu je už šedivým dědečkem. Myslím si, že mu bude přes 80 let.

plebs

Více jak osmnáct a méně než sto.

dubraro

65+ protože už je v důchodu.

paul1

Přiměřěně k věku 😀😁😂.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

Viktorko, ještě starší! Já zažil maršála Radeckého, ještě když byl frajtrem! 😊

led

Keplerus, to je nejaký vek? Mladý muž, veď nemáte ani len milénium… S tým by som sa nechválila.