Jita Vava

Kolik je kuřecích křidýlek do kila?

Nejlepší odpověď
solo

Ahoj, jsem z reznicke rodiny. Zalezi na velikosti kurete. Chlazena, tedy cerstva, byvaji vetsinou trochu vetsi. Pak ma jedno kridlo cca 120 – 150 gramcu, takze do kilca 7 nebo 8 kousku.

Další odpovědi
slad08

Řekl bych, že tak 6–7 křidýlek. Podle toho jak jsou velká.

hanulka11

Jistěže záleží na velikosti ,ale 10–12ks určitě .

zde se přesvědčíš
http://www.maso-jakub.cz/new/in­dex.php?p=2,12

mosoj

Je to tady již podruhé. Pro někoho je to zřejmě životně důležité.

Ty co prodávají za nehorázné ceny v KFC jsou ale z kolibříka a ne ze slepice. Těch je třeba na kilo dva tucty možná že celá kopa.
Ale jíst se dají.