mosoj

Kolik je koček ?

Kolik je v pokoji koček, když v každém ze čtyř rohů pokoje sedí kočka, proti každé kočce sedí tři kočky a na ocase každé kočky sedí kočka.

Nejlepší odpověď
Atreid

Další odpovědi
Lucimia

32 koček? :)

P3p!no

Také sem se dostal k číslu 32:-).Anebo to může být nekonečno?Protože když sedí každé kočce na ocasu kočka tak je to nekonečno.

ReHu

Když proti každé kočce sedí 3 kočky, jsou to ty 3 kočky v dalších 3 rozích, nebo v každém rohu sedí 3+1 kočka + kočky na ocase?