Kolik je hodin ???:D

Tohle jsem sem dala jen tak pro pobavení.Prosím vás si nemyslete že doma nemáme hodíny !Ale kdyby mi sem každý napsal v kolik hodin odpovídá na tuhle otázku tak bych mohla zjistit v jakou denní dobu sem lidé nejčastěji chodí. Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Jak by napsala důsledná Kerberus, otázka tu již byla min. 7×, naposled před 39 dny, jednou jako anketa (před 103 dny), pak 125, 167, 286, 401, 474 dny atd.

Další odpovědi
barnajka

Hooooodně pozdě :) A nebo že by hooooodně brzo?! :)
No, každopádně je 3:57 a taktéž nemůžu usnout :(

PS: Šťastnou cestu, Deli! Užijte si to tam! :)

DDarent

To bude chyba v MATRIXU!!! Stalo se DE JA UI, nebo jak se to píše!!! Je znovu 22:59, a myslím, že zítra tolik bude taky!!!!

arygnoc

hm, a já už mám 23:14.

že by jiné časové pásmo?
nebo UFO?

Deli

0:51
Právě jsem dobalila a dávám si siestu před tím, než vyrazíme směr jih – na dovolenou 🙂

Danča84

Jako včera touhle dobou:-) Zrovna 2:56, manžel na noční a nemužu spát:-(