Kolik je Harrymu Poterrovi teď. Nebo hermioně rona draka to je jedno. Ale nejvíc mě zajíma Drako nebo Harmiona.

Odpovědi
Lamalam

Pokud se ptáš na postavu, tak Harry se narodil v roce 1980. Pokud se ptáš na herce, tak jeho představitel Daniel Jacob Radcliffe se narodil v roce 1989.

iceT

a ptáš se na postavy z filmu nebo přímo na herce?
Harry Potter se se narodil 31. července 1980
Ron-narodil se 1. března 1980 jako šesté ze sedmi dětí
Hermiona a Drako Malfoy jsou\byli ve škole ve stejném ročníku,tak se dá předpokládat,že jsou narození ve stejném roce.

Daniel Radcliffe\Harry nar. 23.7.1989
Rupert Grint\Ron nar. 24.8.1988
Emma Watson\Hermiona nar. 15.4.1990
Tom Felton\Draco Malfoy nar. 22.9.1987

blabadop

Harry Potter (postava) se narodil 31. července1980. Jeho představitel, Daniel Radcliffe, se narodil 23. července 1989. Hermiona (postava) se narodila 19. září 1979. Její představitelka, Emma Watson, se narodila 15. dubna 1990.