Kotr

Kolik je cisteho v TPCA a ve Skodovce 1. mesic?

Delnik pozice

Nejlepší odpověď
Edison

To se takhle v čezu ptali vyšších pracovníků, jak za jak dlouho by si ze svého platu koupili BMW… Když se ptali personálního ředitele: „Asi 5 měsíců“… Marketingový říkal, že asi tři měsíce. No a vedoucí právního oddělení: „Asitak 6 let“… „No to snad ne, když vás tak královsky platíme“… A on na to: „BMW není zase tak malá firma“…

Další odpovědi
nyjono

Na jaké pozici? A také nevíme, co vše se vám případně může odečíst. Takže čistý příjem jen tak z fleku asi nikdo neví.
Nejspíš bude lepší, když se obrátíte přímo na TPCA. Zkuste personální odd. Tam jistě mají přesnější informace.