B-25 Mitchel

Kolik je 500ml dcl?

Nejlepší odpověď
Nykki

500 mililitrů = 5 decilitrů

Další odpovědi
Drap

Tak tuto otázku snad ani vážně myslet nemůžeš. Pokud ano, tak si najdi ve vyhledávači převody jednotek

Děda Louda

Záleží na tom, co myslíš tím dcl.

elektrikář

Chce to se vážně zamyslet nad školními vědomostmi toto je problém 10 letého dítěte. Zase někdo nedával ve škole pozor. Desetiná soustava je přece jednoduchá.

elektrikář

Chce to se vážně zamyslet nad školními vědomostmi toto je problém 10 letého dítěte. Zase někdo nedával ve škole pozor. Desetiná soustava je přece jednoduchá.