Mystery_M

Když mám 300 ml mléka, kolik je to gramů?

Mám 300ml mléka a potřebuji to převést do gramů

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

První otázka. Nebyl to školní úkol?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Při hustotě mléka 1030 g/l je to cca 309 g.

Další odpovědi
annas

V odkazu najdete postup..

Jak převést ml na gramy

Budete potřebovat

Tabulka hustoty látek;
kalkulačka.

http://www.cs­.lovetheteam.com/sci­ence/63534-sovet-1-kak-ml-perevesti-v-grammy.html

Odpovedi18

Já myslím, že 300g.

Drap

Neznám takovou jednotku. Buď ml , nebo g

Kepler

300 ml čeho? Musíš znát specifickou, resp. sypnou hmotnost v g/ml.

cochee

Když máš třista mililitrů mlíka, tak máš jistě i váhu, stačí kuchyňská, moderní digitální už mívají váživost 1 g, některé lepší dokonce i 0,1 g. Tak ty tři deci mlíka zvaž.