kolik je 16 000 korun hrubého v příjmu čistém ???

Doplňuji:
no dík za ten link , ale mě tam vypadlo 11 050 korun , no beru v potaz že to je člověk co dostudoval a nemá žádné omezení ani děti , prostě obyčejný mladý člověk …
Ale snad by to nebylo 5 tisíc né ??? .

Nejlepší odpověď
anonym

Otázka tu byla už několikrát, každý má individuální (odlišný) výpočet daně z příjmu závislé fyzické osoby.
ad david, když už dáváš odkaz, aspoň vlož aktuální, ten tvůj zastaralý už pro r. 2012 neplatí.

Zdroj: http://www.me­sec.cz/mzdy-a-duchod/mzda-a-plat/

Další odpovědi
david22

http://www.me­sec.cz/kalkulac­ky/vypocet-ciste-mzdy-2011/
Doplňuji:
Jsem si toho vědom :) holt jsem neměl aktuálnější zrovna po ruce.

anonym

může to být mezi 12 – 15 000, záleží jestli je sám, bezdětná rodina nebo s jedním a více dítek, částečná nebo plná invalidita dětí, prostě jsou různé daňové odpočty a příspěvky od státu, které se liší ještě věkem dítěte.
Jenom zdrav a soc. pojištění je 11 %

david22

Nevím, jak jsi to počítal. Mě vyšlo 13 085 čistého.