Kolik je 1300J Mpa?

nikde nemuzu najit tento druh prevodu diky moc

Nejlepší odpověď
quentos

bodejť by jo, jde pokaždé o jednotku jiné fyz. veličiny, takže převod zcela nemožný. J (joule) je jednotka práce a energie, MPa (megapascal) jednotka tlaku. Hrušky taky nepřevedeš na jablka.
Doplňuji:
Když to nejde, tak to nejde … ani v Rynkově odkazu není možnost převodu na pascaly, protože je zkrátka neproveditelný.

Další odpovědi
rynek878

mrkněte se zde:

Zdroj: http://www.pre­vod.cz/index.php?str=130­&raz=1

rynek878

neřešil jsem schopnost převodu,jen jsem nabídnul tabulky,ostatní je věcí tazaTELE.

quentos

jasný… ta kapitalizovaná poslední čtyři písmena mám brát jako oslovení? ;{D

rynek878

ne ne to je na vrub toho,kdo se na tento převod ptal.

kropitko

Kdo sem cpe takový debilní otázky,???