Rokio

Kolik je 0,04 Midoin v českých korunách?

Tento zlomek tohoto tokenu jsem si vydělal. Dosáhl jsem této hodnoty dnes a ještě mám pár nepatrných drobných k tomu.

Má to vůbec nějakou cenu? Žádám vás prosím o radu.

Nejlepší odpověď
Filip84

Kryptoměny nejsou mezinárodně obchodovatelné měny, nemají paritu kupní síly, jejich hodnotu, tak, určuje pouze a jen volný trh: co Ti za to kdo nabídne.

Žádná bursa k nákupu Midoinu, zatím, není, takže bys musel hledat nějaké forum, kde to nabízí, a tam nabízí jednotky dollarů za 1 Midoin (tj. $2.00, $1.50 atp.).

No a při $2.00 @ 1 Midoin by to bylo:

(2 × 24.20) × 0.04 = Kč 1.94.

Spíš to drž a snaž se dosáhnout alespoň na jednotky Midoinu, když už jsi se do toho pustil. Kdybys takhle vytěžil 0.04 bitcoinu v době, kdy začínal, tak máš dneska hodnotu Kč 23,162.40 (cca), pro srovnání. 🙂

Zdroj: https://crypto­miningfuture.com/en/mi­doin/

Další odpovědi
elkon

Než se do něčeho pustíš, tak máš mít vše prověřeno.

Lgee

0.00 Kč