hanny 2

Kolik jamek má golfové hřiště?

Nejlepší odpověď
arygnoc

je tzv. part – 18 jamek.
půlpart má 9 jamek.

Další odpovědi
hanulka11

buď 9 nebo 18

AndreiRanger

Pokud je řeč o klasickém golfu, hřiště má v jednom kole 18 jamek, každá jamka má tzv. " Par " průměrný počet úderů, na kterou by měla být jamka zahrána ( většinou 1OO yardů = 1 úder).

Nicméně při turnajích se hraje i na 64 jamek, během 4 hracích dnů.

Každý den jsou jamky vyvrtán v prostoru greenu na jiném místě – takže variabilita možností je téměř nekonečná.

venkovan

Mnoho – u sousedů přes něj přeběhly divoká prasata.

tom004

Nevím kolik je nejméně může mít nejméně a kolik nejvíce,ale asi to bude také záležet na tom jaká plocha a jaký profil je k dispozici pro jeho výstavbu.