Jahoda

Kolik hvězd je na Chodníku slávy, kdo kterou vlastní, popř., které jsou nejznámější?

Právě totiž čtu, že komik Adam Sandler také získal hvězdu na Chodníku slávy.
Doplňuji:
Jami155: To je pravda. Já nedávno četla, že hvězdu na Chodníku slávy získala i postavička Shrek. Jak si je sami zaplatili, když nejsou živí?

Máte pravdu, souhlasím s Vámi. :)

Nejlepší odpověď
panenka

Doplňuji:
http://www.su­per.cz/clanek/44738-komik-adam-sandler-ma-hvezdu-na-chodniku-slavy.html

Další odpovědi
anonym

Tady píší,že hvězdu dostane jen ten,kdo si ji zaplatí,a kde ten kačer Donald vzal prašule?Kdo by,kdyby..u nás,kdo by ji měl?