Complex

Kolik hřebíků do rakve představuje panák vodky?

Nejlepší odpověď
annas

Každý z nás zatlouká hřebíky do pomyslné rakve. Zpavidla je pomáhá ukládat stres, který jsme prožili a připraví, jindy otupí nás o „nerv“, který je pomyslným hřebíkem.

Stejně tak si alkoholem si ničíte vlastní tělo, játra, ledviny, otupuje se mozek, takže hřebíků postupně přibývá.

Jednou za čas panák vodky neublíží, ale „přece opakované“ se líbí, ale když se stává pravidlem, hřebíků příbývá. „Nerv“ se jen otřese, ale vzpamatuje se.

Nedá se říct, kolik kdo hřebíků si přidal do rakve, tedy, jakým způsobem si zkrátil život. Proto je dobré pravidelné pití panáků pověsit na hřebík, tedy najít správné řešení, i kdyby venku hřebíky padaly.

Další odpovědi
Drap

Nelze odhadnout. U každého jedince to bude jiné. Záleží na mnoha faktorech.

Michala11

Vodka není hřebík, Fernet je lak na rakve.