bolak

Kolik hrál Pepa Dvořák za svůj život vodníků?

Nejlepší odpověď
annas

Otázka: Máte představu, kolik vodníků jste v životě ztvárnil?

J. Dvořák: Někdo to prý spočítal, ale ke mně se to číslo nedostalo. Kdybych tušil, že to někdy bude někoho zajímat, tak jsem si na „pažbě“ dělal čárky. Nevím, ale bylo jich opravdu hodně

http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:2o­EhmpFOWDAJ:www­.ibulvar.cz/show­page.php%3Fid%3D­153+&cd=15&hl=cs&ct=clnk­&gl=cz&client=fi­refox-a

gagaga

bolak

annas: no, to mi nicmoc nepomohlo :) hele

annas

Uvědomuji si to, ale opravdu jsem hledala dlouho, ale našla jen to, co jsem uvedla. 🙂

gagaga

:)
ja bych se zeptala naseho cesilka ..

gagaga

an., ja jsem si neco vymyslela, abych bol. " uspokojila ", ale nerikejte mu to ! dik .. -iv-