zjentek

Kolik hrachů si měsíčně vydělám coby youtůbista, při existenci 300k mých věrných foloverů?

Při třech mých zajímavých příspěvcích/e­pizodách týdně.

A jak je to s daněmi? (Nepovinné odpovědi, stačí odpovědi „brutto“.)

Stačí ZHRUBA, ano? V kačkách nebo dolarech, prosím.

Odpovědi
(O_o)

Na followery se myslim na Youtube moc nehraje, mozna na Instagramu a jinde. Zhruba pokud vim plati pravidlo monetizace ze za 1000 zhlednuti na videu je jeden dolar

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Sorry kámo, ale 330K+ foloverů má jen asi sto nejlepších českých jútůberů … ;-P https://social­blade.com/you­tube/top/country/cz/mos­tsubscribed

zjentek

A neopovažujte se odpovídat nepřímo formou zavádějících odpovědí, jako obvykle.