Lgee

Kolik % holek jsou zlatokopky?

Je to více, nebo méně než dříve?

Nejlepší odpověď
da ny

To netuším, ale je dokázáno, že pouze 20% českých mužů se hodí pro rodinný život.a do manželství. Zbytek je něco jako Oněgin…
Tak co z toho ty dívky a ženy mají…?
😁

Další odpovědi
still

Jestli málo nebo více, to ti nikdo asi neřekne. Čistých zlatokopek je málo, protože málokterá si to může dovolit. Vyžaduje to velmi atraktivní vzezření, způsobné a reprezentativní vystupování a trochu psychopatickou povahu. Po penězích jdou i normální ženský, ale z trochu praktičtějších důvodů, ne jen z lenosti jako zlatokopky.
Ověřit si to je snadné, co si budeme povídat, zlatokopky nejsou moc inteligentní tvorové. Protože nadprůměrně inteligentní a nadprůměrně atraktivní žena používá své půvaby jako zbraň k dosažení cíle, ne jen k prosté obživě.
Odlišit zlatokopku od normální ženský je snadné, normální ženská přečká s chlapem dobré, ale i zlé, neuteče při prvních problémech. Zlatokopka zdrhá. Většinou odcházejí od zkrachovalých podnikatelů jako první.

anonym

Nebral bych to na %, asi každá žena je více či méně zlatokopka, evolučně se chytá někoho, kdo ji uživí. Nelze to brát černobíle, psychologie člověka je komplexní věc, když žena uvidí příležitost, tak je prostě hned „zlatokopkovější“.

Altair-AC

Tipnu 60% .Hodně se to zvýšilo v posledních generacích.

Smackdown

Znám případy, když se platí třeba v restauraci, a úmyslně, aby osoba nahlédla do šrajtofle, to byste se divili, co by ženy udělaly, když cítí peníze/cokoli/a druhý den Ahoj a pozdravuj pocestný. Takhle na ně :D

plebs

Velké množství, rychle se zamilují, pokud dědula má plný měšec grošáků, v posteli mu chlouba ještě trochu funguje, případně uspokojí zlatokopku robertkem, banánem ap., poté se rychle odmilují a začne řež o majetek a grošáky, bitva ještě horší než nebezpečné vztahy, k tomu zapojí nejčtenější blábolky Blesk a podobné chlácholky, prolhané televize a další možnosti, část národa to hltá plnými doušky a ještě učinkující kašpárky obdivuje.

michalds

Těžko říct. Myslím si, že trochu více než dříve. Ale pořád se naštěstí najdou opravdové holky.

orwell

BalotaGuy: Tak, tak, líp bych to nenapsal. A povídal to kdysi i ten doktor, co ho ženy neměly rády, myslím MUDr. Plzák. A dodával: nezlobte se proto na ně, ony za to nemohou, je to dáno přírodou. Samička si vždy vybírá partnera, o kterém si myslí, že zajistí snadnější obživu jí i potomstvu, které s ním hodlá zplodit. Nebo tak nějak, přesná slova si už nepamatuji. Člověk to holt ještě zdokonalil, jako všechno kolem. Ve svém poměrně dlouhém životě jsem poznal mnoho žen (ve vší počestnosti), ale žádnou, která by tvrdila, že jí na penězích vůbec nezáleží a myslela to vážně!

still

to da ny: Ono se nejde moc divit, když manželství si vymyslely ženský. Chlapi to berou jinak. To „dokázáno“ myslíte statisticky na základě nějakých dotazníků? Mno vždyť to je přesně ono! Jestli se konkrétně mě někdo zeptá na manželství, jestli do něho chci, nebo ne, bude moje odpověď přímo úměrná vzdálenosti mojí přítelky od rozhovoru. Když bude v doslechu, nějak to okecám. Ale když bude mimo doslech, odpovím tak, že se do manželství dobrovolně ukovat nechystám :)
Nevěřte moc statistikám slečno ;)