Lucaso

Kolik hodin v kuse?

Kolik hodin může mít středoškolák maximálně v kuse zasebou (do „obědové” pauzy)?
Doplňuji:
Omlou se za chybu „zasebou“ – datluji na mobilu

Nejlepší odpověď
Lucijej

Nejpozději po 6. vyučovací hodině musí být jedna hodina volná. Ale v případě, že budeš chodit na volně volitelný předmět, který probíhá v době nulté vyučovací hodiny, tak se může stát, že volná hodina bude až po sedmé vyučovací hodině.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaka-je-maximalni-delka-nepretrriteho-vyucovani-na-stredni-skole

Další odpovědi
bolak

Je to přesně tak jak říká Lucijej. Vím že nám jednou dávali vybrat, který dny chceme mít odpolední vyučování a třída zvolila že žádný odpoledko nechce, tak sme měli každej den do půl druhý (5×6h) a pak se šlo na oběd.

Ptali jsme se i na pátek, že bysme chtěli mít jen do půl jedný a v pondělí místo toho klidně třeba 7 hodin v kuse, ale bylo nám řečeno že tohle už „zákon“ zakazuje.

HakitoCZ

Podle mě 8, pak pauza na oběd

SimakPida

Na naší střední máme školu nejdýl do 14:20,nejdelší přestávka má 20 minut a je po 4.vyučovací hodině.Jednu hodinu celou volnou nemáme.