Kolik hodin trávíte na internetu? A zdá se vám to hodně nebo málo?

Nejlepší odpověď
anonym

Otázka tu byla již mnohokrát, když už sem anonymně nahlížíš, napřed by sis měl také pročíst spoustu předchozích odpovědí na tutéž otázku!

Další odpovědi
terry

Už zase.
Podívej se na starší odp.

anonym

Když skončím s prohlížením všech reklam, obvykle odcházím od Internetu. Na čem zrovna pracujete?

Vlk-Gabriela

Na internetu bývám pokaždé jinou dobu, tak si ani čas strávený na něm nepočítám. Někdy jsem na internetu většinu dne a jindy ani jedinou minutu.

ThePastel

Na internetu strávím hodně času. Většinou tak 6 hodin denně, je to moc, ale závislost se bohužel jednoduše neodstraňuje. Ale snažím se pomalu a jistě svůj pobyt na internetu zmenšovat. Začínala jsem na 9 hodinách denně, takže celkem velký pokrok:)