Janíček

Kolik hodin musím odpracovat,mě­síčně,mám denní,ale dvanáctky.

jsem v praci teměř denně,

Nejlepší odpověď
pusinka50

Jak píše Michal Kole, pracovní doba je 40 hod týdně. Co je nad to, je přesčas, který by měl být minimálně ohodnocen vyšším příplatkem za hodinu nebo náhradním volnem

Další odpovědi
Drap

Podle smlouvy.

anonym

Záleží na délce měsíce, ale pohybuje se to od 170–180 hodin.Nad tyto hodiny už to je přesčas.Ale také záleží, jak je napsaná pracovní smlouva, tam bývá napsáno kolik hodin se má odpracovat v měsíci.

Michal Kole

Týdně 40 hodin