Kolik hodin dokazete prospat?

U mne to je zhruba 6hod.

Nejlepší odpověď
quentos

většinou 7, někdy 8, víc leda s deficitem

Další odpovědi
annas

Také kolem 6 hodin.

jikraa

pres tyden 8, o vikendu i 12

panenka

5–6 hodin déle nespím ale už se mě i stalo že jsem prospala celý den ale to jsem byla nemocná.

Michal Kole

kolem 10, ale u mě je to více méně způsobeno léky.

hawranek

dle možností- někdy spím dvě hodiny (extrém), někdy 12 hodin (druhý extrém), ale průměrně 6–10 hodin

ReHu

V průměru min 7 – 8 hod, takže pokud mám deficit a jsem unavená i o hodně více.
Nechápu Martina Edena, potažmo J.Londona, že mohl spát pouze 4 nebo 5 hodin.

GM

Moc ne, jsem nespavec. 2 – 5 hod., a to ještě s přestávkama.