FlAsh_7

Kolik gramů zapečené cukety plněné mletým masem byste dali na jednu porci?

Pardon, předešlá otázka byla špatně naformulovaná.

Odpovědi
Malvína

150g – 200g. Standardní gramáž v restauracích.

annas

Hufnágle,

otázka byla špatně fgormulovaná, takže Briketka na ni neodpověděla. Odpověděla jen, co se domnívala.

Ale je rozdíl mezi otázkou a odpovědí.

Hufnágl

annas
… a proto jsi smazala mojí odpověď: Na otázku ti správně odpověděla briketka10 a doufám, že ji vloží i zde.
Dobrá práce cenzorky.

annas

Už jsem vám v minulosti psala, abyste mně netykal.

Co si myslíte vy,. je vaše věc. Přece je vždy lepší osočit někoho jiného, než uznat svou chybu.

annas

Navíc vás příspěvek patří do diskuze, protože není odpovědí na otázku.