ha25

Kolik gramu je 80 ml?

Nejlepší odpověď
quentos

Záleží na hustotě dané látky. Je-li to voda, bude jich taky 80.

Další odpovědi
kacka_jelin

Podle toho jaké látky…

lexx

m = ς * V

Klaproth

Tak to dej na váhu.

jamar28

Gram je ¨jednotka hmotnosti. Mililitr je jednotka objemu. To jsou dvě různé fyzikální veličiny, které nelze spojovat v jednu.

Pro ilustraci: Litr vody váží zhruba jeden kilogram.Litr zlata zhruba 20 kiligramů.

Emefej

Z diskuze jsem pochopil, že ti jde o psí granule. V každém lepším obchodě s krmivy prodávají odměrky, pro převod objemu na hmotnost. U prémiových krmiv je odměrka většinou součástí balení.

mosoj

Ani kdyby jste si zjistili hustotu granulí, tak vám to nebude nic platné při převodu na objem ! Ty granule totiž celý objem vzhledem k tvaru nevyplní. Objemu bude třeba podstatně více. Tím více, čím větší ty granule budou. Také bude záležet na jejich tvaru.

Granule si zvaž na kuchyňské váze a objem si označ v jakékoliv vhodné průsvitné nádobě. Pak již jenom odměřuj. Jinak se k tomu nedopracuješ !

Pokud máš již u granulí uvedenou dávku krmení v ml, tak stačí si zjistit ten objem 80 ml, zde s tím již bude počítáno. Objem stanovíš třeba porovnáním jiných objemů. Na př, 100 ml lahviček atd. Na každé nádobce je uveden její objem.

terry

80 ml čeho?
Tekutiny jsou různě těžké.

zelí

Nezlobte se, toto není otázka dosahující standardu průměrně inteligentního jedince.
Čistě teoreticky se hmotnost 80 ml něčeho může limitně blížit jak nule, tak nekonečnu.
Z diskuse je patrné, že vám jde o psí granule. Bylo by vhodné to uvést u vaší otázky.
Dále z diskuse vyplývá, že neznáte hustotu a nemáte odměrný válec. Tudiž, jelikož vaše maminka zcela jistě má kuchyňskou váhu, bych vám doporučil nevymýšlet hlouposti a granule zvážit.

Rokio

Na tuhle otázku nelze odpovědět, protože neznáme hustotu dané látky.

ha25

Zelí : Pane chytrý já nemám váhu ani mámu. Kdybych měl váhu tak si to odvážím sám jelikož ji nemám tak se tu na to ptám . Odpoved jsem už získal od inteligentních jedinců což Vy do ní nezapadáte. Takže si svoje chytré kecy nechte pro stejně chorý mozky jako máte vy . Můj ty bože … oblečená opice…

ha25

Hustotu granulí? :D a odměrnej válec doma nemám. :D

ha25

80 gramů psích granulí kolik je to militrů?

quentos

Udejte hustotu daných granulí, bez toho to spočítat nelze. Nebo je nasypte do odměrného válce a odpověď máte hned…