22aa

Kolik GB se maximálmě vejde na SD kartu v přístroji Akai ALPHA A-MP418 MP4/MP3?

Dobrý den.
Nevíte, kolik giga se vejde karta na tento přístroj, než si to pořídím?
URL je:https://edigi­tal.cz/mp4-prehravace/akai-alpha-mp418-mp4mp3-p392289
Prosím jaké paměťovky kromě 1 nebo 2GB jdou, jde tam i 4 nebo dokonce 8GB?
Děkuji.
22aa.

Nejlepší odpověď
Lamalam

To nevím, ale na té stránce jako doporučené příslušenství uvádějí kartu 128 GB.

22aa

No a půjde tam nebo nebude podporovaná? Protože za 3 kila mít tolik giga to bude písniček a tisíce hodin filmů…

orestez

Stránky jsou špatné. Bez povoleného JavaScript nejde přečíst Podrobný popis výrobku. Když jsem před 20 lety kupoval paměťovou kartu do komunikátoru tak mě prodavač upozornil že přístroj přečte 500 MB, vyšší ne. To byli páni prodavači, ne jako dnes. Samý mgr, zelinář, VŠ, automechanik. Rozuměl tomu. Tak co s přebývající SD? Pomohlo by při možných problémech rozdělit ji na oddíly?

22aa

Když tam bylo doporučených 128 gb tak ta nemusí jít jenom 500mb to je málo! Přesto díky této mp4 můžete proplácat celý kredit na sdílej.cz na jedno nahrání bez formátování na sd kartu. Jen aby tam šlo jenom 500 mb tak to je blbost. Když tam byla psaná karta 128 gb není důvod těch 500 mb. To by byl přehrávač na tak málo giga. Pak by z mp4 přehrávače by z toho byl mobil jen na volání a sms.

Lamalam

Tak se jich zeptej.