Kolik EU se platí vízum z Maroka do Česka na jeden měsíc na návštěvu?

Nejlepší odpověď
anonym

Kolik eur stoji vizum pro Marokance do Cech ? To si bude muset zjistit ona – ona tam. To nevim , jestli vam tady nekdo odpovi. Kazdopadne vy se muzete zeptat na ministerstvu zahr. veci ohledne pozvaniMaroko – Velvyslanectví Ra­bat

zdroj: databáze Zastupitelské úřady ČR ve správě odboru administrativy a zpracování informací MZV
Velvyslanectví České republiky v Maroku

Ambassade de la République Tcheque
4,5 km, Avenue Mohammed VI, 10, Zankat Ait Melloul, Villa Merzaa,, 10000 Rabat
B.P. 410

Telefon 00212/537755420–21
Fax 00212/537754393
Nouzová linka 00212/661187174
E-mail rabat@embassy.mzv.cz
Ekonomický úsek Commerce_Rabat@mzv.cz
Web: www.mzv.cz/rabat
Funkce velvyslanec
Diplomatická působnost diplomatická a konzulární pro Marocké království, Senegalskou republiku a Mauritánskou islámskou republiku
Časový posun –2 hod v době letního času

  • 1 hod v době zimního času

Provozní hodiny úřadu pondělí – pátek 07.45 – 16.15
úřední hodiny KO pro veřejnost: pondělí, čtvrtek 09.00 – 11.30
Státy a území

a zaruk , ktere mu budete muset poskytnout.
Poptejte se mailem . -iv-