Larissa

Kolik dostanu za výkup tohoto notebooku a PC?

Notebook – http://www.obchodni-dum.cz/notebook-hp-pavilion-dv6-6120ec-ls202ea-bcm/z252835/

  • nefunguje monitor, ale dá se napojit na jiný a běží (v servisu říkali, že by oprava stála kolem 6000)
  • jinak vše funguje, jak má

PC

  • doma složený
  • (moc se v tom nevyznám, ale prý je dobrý, součástky na něj vyšly v přepočtu 15000) – pochopím, když u něj nebudete vědět, kolik bych mohla dostat za něj
  • vyndala bych z něj jen HDD
  • všechno funguje
  • prodávám jen kvůli přechodu na jiný ntb

K oboum mám zdroje, ale nemám už originální krabici ani návody atd. Chci jen přibližnou cenu, ať nenaletím. Děkuji za případné rady :)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Zastaralý NTB s nefunkčním monitorem možná prodáš na součástky za několik stokorun. U toho PC chybí informace, to že kdysi do něj stály součástky 15 000 Kč, dnes nic neznamená. Jeho cenu odhaduji také na stokoruny.

Další odpovědi
BANAN93

počítače jsou na držení ceny ještě horší než auta – jejich vývoj jde rychle dopředu. Po cca. 4 letech už počítače nemají hodnotu skoro žádnou

zelí

Nemá to reálnou hodnotu. 15k je málo i na nový počítač, natož X let starý.
Prodejné to je za „odvoz“. Jestli se ti to podaří prodat, tak nenaletíš. To spíš ten, co to koupí.

Klaproth

Neprodejné, maximálně za stovku.

postcd

třeba i 1200 Kč, zdá se, že má nadstandardní parametry jako ram, velikost disku a grafickou kartu. můžete zkusit vystavit jako aukci na aukro.cz a uvést všechny parametry, nákupní cenu a podrobný popis závady, popis jak lze počítač využít (že je funkční po připojení k monitoru)

Lamalam

postcd > 1200 Kč? Mám doma Toshiba Satellite Pro 490XCDT z roku 1999. Nefunguje monitor a klávesnice, není v něm baterie, chybí zdroj. Jinak je zcela funkční, stál 78 000 Kč. Koupíš za 1200?