Europa

Kolik dostanu Kč za starý časopis?

Kolik Kč bych dostala za stará vydání časopisu Čtyřlístek, ročníky 98–02?

Nejlepší odpověď
gecco

Zvaž si ty časopisy a počítej s cenou 1 – 2 Kč/kg… Ve výkupu surovin…
😉
Jinak – co ti kdo bude ochoten zaplatit – nabídni je na nějakém inzertním serveru, v antikvariátě, na burze tiskovin…

Další odpovědi
marci1

O Čtyřlístky je pořád dost velký zájem. Ceny pro informaci : http://aukro.cz/ko­miksy-ctyrlistek-11910?gclid=C­KWkk9iZ6cMCFY­sEwwodYGYAuA
🙂

McArthur

To jsou stále nové ročníky. V perfektním stavu mají cenu původního nákupu, v horším stavu jde cena na úroveň 1 až 5 Kč za kus.

Pepa25

Možná bych měl zájem …