cip

Kolik dostala pošta pěněz?

za sčítání lidu

Nejlepší odpověď
dědapetr

Pošta dostala 250 Kč za osobu.A pošťačky za roznos zhruba 5Kč za osobu.To je opravdu ohodnocení a lidi ještě jim nadávají a stěžují si na ně,to ještě musí roznášet poštu,důchody,le­táky,nabízet produkty a jiné.V jakémkoli počasí v létě v zimně od 6:00 až kolikrát 19:00 a ještě na ně nadáváme.Chtěl by to někdo dělat za ty peníze může je jich nedostatek,po tomto sčítání jich bude ještě méně za to jak si lidé váží jejich práce.Za stížnost na doručovatelku přijde o část platu.Mám to z dobrého zdroje.

Další odpovědi
arygnoc

no vypadá to, že málo.
u mne ještě žádny komisař nebyl.
a aktivitu vyvíjet nemíním.

Ad pošta:
došel mi doporučený dopis a pošťačka mi nechala odkaz ve schránce, přičem jsem byl doma. Tak jsem byl u vedoucí pošty, tu seřval a zákon padajícího hovna udělal své – pošťačka mne zdraví a dokonce donesla i dobírku (no, byl to fakt malej balíček, spíš větší obálka).
Takže co se týče služeb pošty – nebát se, je to služba, za kterou je zaplaceno a jejich povinností je tuto službu vykonat.