kapka

Kolik dosahuje IQ diskutujících na Novinky.cz?

Asi tak 140? Myslím v součtu všech dohromady…
Pod článkem o /bílých/ rodičích, kteří jsou nyní souzeni za svéráznou vychovu svých malých dětí, je diskuse, kde nejvíce souhlasných bodů má příspěvek, který vůbec nesouvisí s tématem, navíc je napsaný i dost zmateně a končí v půlce slova.
Diskutující, který upozornil na to, že to není k tématu a že se to objevuje nesmyslně často ve více diskusích, vede v počtu nesouhlasných bodů.
Uniká mi něco? To už teď tak bude pořád? Bude třeba článek o kytičkách a pod ním v diskusi sáhodlouhá kauza o tom, jak jsou cikáni zlí? A lidé to budou podporovat? Přijde to zvláštní jen mně? Nesouhlasím s jakýmkoli zlem, ať už je to fyzické násilí nebo verbální projevy. Nemělo by se vždy hovořit k tématu? http://www.no­vinky.cz/disku­se?id=263328&ar­ticleId=/krimi/255129-rodice-vlcich-chlapcu-deti-nechteli-misto-antikoncepce-zena-tocila-nadry.html&sec­tionId=3
Doplňuji:
Pořadí, kdo má nejvíce souhlasných bodů se mění, takže pokud na to kliknete, může tam být něco jiného, jako třeba teď, ale stejně se debata stočila úplně jiným směrem. Proč?

Nejlepší odpověď
chudst

Neprijde to zvlastni jen tobe. Na Novinky jsem se registroval, ale uz se tam nevyskytuji. Presne z duvodu, jako pises – a tak je to tam tak dlouho. Bud se nesmyslne vytahne Havel, nebo politika, nebo neco podobneho, ktere s danym tematem vubec nesouvisi. Dalsi kuriozita, u ktere se obcas musim az pousmat je, ze nejaky prispevek tam ma nejvice kladnych ohlasu a obdobny pripsevek, jen receny jinak, tam ma nejvice zapornych ohlasu. Proste do diskuze na Novinkach radeji nelezt. Lidem dela dobre, kdyz mohou nadavat a zustavaji u svych oblibenych nadavacich ci provokovacich temat (a vsimni si, ze nejen na Novinkach, i zde na Odpovedich v jine variaci – byt nastesti v hodne omezene mire). Aby pro to misto nadavani neco aktivne udelali anebo se zamysleli sami nad sebou, to je nenapadne.

Další odpovědi
SINGO

chudst: Přesně, trefně, geniálně napsáno, SOUHLAS!

„Pořadí, kdo má nejvíce souhlasných bodů se mění, takže pokud na to kliknete, může tam být něco jiného, jako třeba teď, ale stejně se debata stočila úplně jiným směrem. Proč?“

Proč? Protože jak jste napsala jejich společné iq je asi 140!

Sůwa

Není to sice úplně k tématu, ale s Novinkami.cz to úzce souvisí. Já si občas přečtu diskuzi jen proto, abych mohla s uspokojením konstatovat, že ať už je téma jakékoliv, pokaždé někdo z diskutujících převede debatu na politiku a současnou vládu. Je to kolikrát až neuvěřitelné jakou cestou na to jdou, ale jsou důslední. Klikání na nesouhlas zabere tolik času, že už jsem to vzdala. Takže vlastně na původní dotaz odpovídám – většinou to vůbec není k danému tématu. Taky by mne zajímalo – proč?
Doplňuji:
Tak jsem se přemohla a značnou část té „diskuze“ jsem přečetla. Nezklamali mne, ale součet IQ 140 se mi zdá nadsazený 🙂

SeptikB

Je to jen využívání anonymity. Dokud nebude existovat Internetová policie, která bude hlídat diskuze a každý uživatel, který napíše nějakou kravinu, nedostane přes držku, tak se to nezmění 🙂