Rokio

Kolik dokážete v současné době udělat nejvíce kliků za sebou?

Můžete mi sdělit přesné číslo?

Já dokážu udělat nejvíce 50 dámských kliků za sebou. Jen tak na okraj zvládnu také udělat 50 dřepů za sebou. Daný silový trénink jsem provedl včera.

Jak jste na tom vy?

Nejlepší odpověď
zjentek

50 dámských kliků bych ti řek, na čem udělám, ale to by mně smazali a ty ses moh taky haltovat s těma intimnostma!

Další odpovědi
Kepler

Myslím, že by na ty kliky ani nedošlo. Jakmile bych si lehl na břicho, už bych nevstal. Ale zrovna předevčírem jsem jednu kliku urval.

Emefej

Tak o tohle jsem se už několik desetiletí nepokoušel. Nejsi ve valné formě. Když jsem byl nucen dělat poslední prověrky fyzické kondice, dělali jsme mj. 100 kliků v plynové masce. Bylo mi 50 a dal jsem to. Ty bys umřel.

Kryšpín

Záleží také v jaké je kondici dáma

Kelt

Dámský klik je s oporou na kolenou. Muž by měl zvládnout mužské kliky, a když žena dělá mužské kliky, tak je dobrá fyzicky.
Pokud chceš vědět, jak jsi na tom, tak existovaly určité programy typu 12 × 12. Zde bylo třeba provést určité výkony a podle věku se hodnotila kondice.
Bylo tam

  1. Skok daleký z místa,
  2. kliky, maximální počet mužských kliků

3 sed leh po dobu 2 minut, lokte k opačnému kolenu.
4. sestava 20 cviků co nejrychleji
5 člunkový běh na 4× 10 m
6 12 minutový běh
7 100 m plavání na čas
8. Hluboký předklon bez pokrčení kolen
Takže si to někde sežeň na internetu, nebo možná v knihovně, změř si výkony a oboduj se a pak se tady chval.

Marty Koller

Dámských kliků nevím zachvíli zkusím 😂

Dřepů 150

Mc Merkurion

… no, taková bačkora jako ty rozhodně nejsem, a to už taky něco pamatuju …