mosoj

Kolik do obálky ?

Popdle situace 10 – 20 000 Kč.
Co na to říkáte. V dnešním tisku proběhla zprává, že pokud by vám v současné době diagnostikovali rakovinu, začnou vás léčit až někdy po novém roce. Došly many. Takže ta obálka to určitě napraví.
Doplňuji:
Kropítko, já také a bude nás víc.

Nejlepší odpověď
kropitko

Tolik nemám, tak asi chcípnu.

Mosoji a takhle si stát utahuje opasky a spoří na svých občanech.

Další odpovědi
led

Nemýlte sa, prosím.
Tie peniaze nie sú na liečenie, ale na pohreb…

vlastina

A co se takhle léčit na splátky…

Miroslavst

§ 332 Podplacení
(1) Kdo jinému nebo pro jiného v souvislosti s obstaráváním věcí obecného zájmu poskytne, nabídne nebo slíbí úplatek, nebo kdo jinému nebo pro jiného v souvislosti s podnikáním svým nebo jiného poskytne, nabídne nebo slíbí úplatek, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo peněžitým trestem.
(2) Odnětím svobody na jeden rok až šest let, propadnutím majetku nebo peněžitým trestem bude pachatel potrestán,

  1. spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 v úmyslu opatřit sobě nebo jinému značný prospěch nebo způsobit jinému značnou škodu anebo jiný zvlášť závažný následek, nebo
  2. spáchá-li takový čin vůči úřední osobě.