jirka F

Kolik dnů od vypršení minimální trvanlivost mně vydrží v chladu kečup ostrý Hamé 500 g?

chci se zeptat, jestli mně vydrží ještě dlouho, když ho mám v chladu

Nejlepší odpověď
anonym

projití, mně, trvanlivosti, Hamé, interpunkce, … Jaj bože! Jinak chemický kečup vydrží navěky. Jo skutečný kečup – ze skutečných rajčat, ten by nevydržel ani poloviční dobu. Může vydržet i měsíc(e) navíc. Však nemáte o co přijít – rajčata to stejně nevidělo a chemikálie do sebe můžete cpát například z autobaterie…

Další odpovědi
Drap

Co to je dlouho ? Musíš upřesnit, co tím myslíš. Dlouho může být měsíc dva, což ti kečup vydrží, ale stejně tak dlouho může být 40 nebo 50 let. A to ti zcela jistě nevydrží.

Luxx

projdutí :D co to je??